Inštrukcie na používanie Myceril

Návod na použitie krému Myceril

Ako správne nanášať krém Myceril

Väčšina používateľov krému Myceril je ohromená účinnosťou prírodných zložiek použitých v ňom na zlepšenie schopnosti pokožky prirodzene bojovať proti bakteriálnym a plesňovým infekciám. Hlavným účelom nápravy je liečba mykózy nôh, gél však plní aj ďalšie úlohy. Organický krém:

  • Zlepšuje schopnosť pokožky organicky bojovať proti plesniam a baktériám. Telo začne s chorobou bojovať samo, čo do istej miery urýchľuje úplné zotavenie.
  • Po nanesení tohto krému sa vaša pokožka bude cítiť príjemne na dotyk.
  • Pomáha pri prirodzenej dezinfekcii vašej pokožky. Pokožka sa stáva čírou.
  • Zbavuje vašu pokožku nepríjemného zápachu a dodáva jej príjemnú vôňu.
  • Pomáha upokojiť svrbiacu pokožku prírodnými výťažkami a zložkami.

Indikácie a kontraindikácie

Pretože krém obsahuje prírodné a bezpečné zložky, medzi indikáciami sú uvedení ľudia všetkých vekových skupín a rôzne stupne vývoja ochorenia. Výrobky môžu používať aj deti, ale iba pod dohľadom dospelých. Nie sú k dispozícii žiadne informácie o kontraindikáciách a vedľajších účinkoch tohto produktu. Prírodné zložky pomáhajú vyrovnať sa s problémom a nespôsobujú ďalšie negatívne účinky.

Ako používať gél Myceril?

Návod na použitie je jednoduchý, a preto nemusíte vykonávať zložité operácie. Produkt si jednoducho naneste na prsty na nohách a nechtové platničky. Pre dlhodobý výsledok je lepšie aplikovať drogu v kurze.

Na oficiálnej stránke výrobcov na Slovensku si môžete kúpiť Myceril za rozumnú cenu.