Recenzie o Myceril

 • Marta
  Nie je to prvý rok, čo bojujem s hubami, a preto som už vyskúšal mnoho prostriedkov. Ale väčšina liekov účinkuje iba navonok. Rozhodla som sa vyskúšať krém Myceril a bola som milo prekvapená. Gél začal pôsobiť doslova od prvej aplikácie. Produkt zatiaľ nanášam iba 2 týždne a už som pocítila pozitívny efekt.
  Myceril
 • Martin
  Krém Myceril je len zázrak. Mykózu nôh vyliečil po mesiaci používania. Nohy ešte nikdy neboli také krásne. Nástroj je super a nebojím sa ho odporučiť svojim priateľom.
  Myceril
 • Ladislav
  Nikdy som si nič online neobjednával. Ale keď sa sťažoval priateľovi na mykózu, poradil krém Myceril, ktorý sa dá objednať iba cez oficiálny web. Napísal som svoje meno a telefónne číslo a okamžite mi zavolali späť. Objednávka prišla rýchlo. Gél používam týždeň, a zatiaľ sa mi veľmi páčil.
  Myceril
 • Eva
  Manželovi som objednala Myceril. Dlhé roky trpí mykózou nôh. Čo sme práve neskúšali. O náprave sme sa dozvedeli náhodou od priateľa. Rozhodli sme sa to vyskúšať a neoľutovali sme. Manžel je potešený. Cena stojí za kvalitu. Každému radím úžasný prostriedok, užite si účinok.
  Myceril
 • Alena
  Nie som fanúšikom liekov, vždy radšej používam ľudové prostriedky. Ale huba ma jednoducho nenechala žiť. Dcéra mi poradila, aby som vyskúšala Myceril. Zistila to z pozitívnych recenzií na internete. Páčilo sa mi všetko. Zloženie je prírodné a krém naozaj funguje. Nohy sa vyhladili a pocit únavy okamžite zmizol
  Myceril
Užívateľské hodnotenie Myceril
5
14