Skúsenosti s používaním Myceril

Spätná väzba od Katrin z Berlína o účinku krému Myceril

Skúsenosti s Myceril od Katrin z Berlína

Volám sa Katrin a mám 36 rokov. Rád by som sa podelil o svoje skúsenosti s používaním krému Myceril. Momentálne žijem v Berlíne v Nemecku. Dlhodobo trpím na mykózy nôh. Ale, bohužiaľ, žiadny z liekov nepomáhal. Účinok sa objavuje niekoľko týždňov a problém sa opäť prejaví. Ale po dlhom hľadaní som sa rozhodol vyskúšať krém Myceril. O náprave som sa dozvedela od pracovnej kolegyne, od ktorej som sa náhodou dozvedela, že s chorobou tiež dlhé roky bojovala. Kolega nielen poradil o kréme, ale hovoril aj o skúsenostiach s používaním a o tom, ako drogu používať. Produkt je potrebné nanášať iba na nechtové platničky, ale aj na celú plochu prstov a nôh. Keďže sa mi už podarilo dosiahnuť požadovaný efekt, rád by som sa podelil s pravidlami používania a uviedol stručný prehľad o účinnosti tohto nástroja a svoje vlastné dojmy.

Ako použiť?

Pred nanesením krému sa uistite, že miesta, na ktoré chcete nanášať Myceril, sú úplne čisté a suché. Ešte lepšie je umyť si nohy a utrieť dosucha uterákom. Potom na infikovanú pokožku jemne naneste krém a jemne vmasírujte. Procedúra by sa mala opakovať jedenkrát 30-35 dní pred spaním.

Prvý deň

Fotografie pred a po použití produktu, skúsenosti s používaním Myceril

Ihneď po prvom nanesení krému som cítil, ako bolesť ustupuje. V poslednej dobe moje nohy iba bzučali a po nanesení prípravku zmizla únava akoby rukou a tiež napätie.

Siedmy deň

Po týždni denného používania som si začal všímať, ako miznú praskliny na prstoch. Pokožka sa stala hladšou. Bolesti úplne zmizli a zostali len vonkajšie nedokonalosti. Ale aplikácie sa nevzdala, pretože pokyny jasne hovoria o prípade použitia kurzu.

Mesiac

Po mesiaci pravidelného používania som cítil, že sa zlepšil kapilárny obeh. V mojich nohách sa objavila ľahkosť. Vonkajšie chyby zmizli. Prešlo šesť mesiacov a huba sa nevracia.